lipiec14

Zadbaj o komfort uczestników!

dodano: 14 lipca 2015 przez karolcia5684


Dziś do tematu szkoleń chciałabym podejść z trochę innej strony - nie od strony tematów i jakości przedstawianych informacji ale od strony komfortu szkolenia. Chciałabym poznać Wasze spostrzeżenia na ten temat?

Najważniejsze dla firm organizujących szkolenie jest nie tylko zapewnienie rzetelnego i doświadczonego trenera ale też zapewnienie komfortu uczestnikom - zwłaszcza wtedy gdy szkolenie trwa dłużej. Jak firmy zapewniają komfort?

 

Jednym z rozwiązań jest zapewnienie komfortowego noclegu - idealnym rozwiązaniem jest zorganizowanie szkolenia w tym samym miejscu w którym zapewniony jest nocleg. Najlepiej gdy sala jest wyposażona w wygodne fotele wraz z jeszcze wygodniejszymi stolikami - każdy chce notować a więc bez tego się nie obędzie. Dodatkowo sala musi być wszechstronna i najlepiej wyposażona w klimatyzację no i oczywiście odpowiednie oświetlenie. Klimatyzacja zapewni komfort zwłaszcza latem a dobre oświetlenie nie będzie męczyć uczestników w ponure dni.

 

Oprócz komfortu w postaci sali i noclegu ważne jest także zadbanie o uczestników od strony gastronomicznej. Do tej pory na szkoleniach można było spotkać jedynie kawę/herbatę/wodę i ciastka a nawet śmiem twierdzić - tony ciastek. Dziś na szczęście organizatorzy podchodzą do szkoleń coraz nowocześniej i tak jak każdy dbają o zdrowe posiłki - a wiec zamiast sterty ciastek potrafią zadbać o owoce, zdrowe przekąski a nawet kanapki na przerwę śniadaniową.

 

Czy takie rozwiązanie nie jest lepsze? Kto ma ochotę zajadać głód kolejną porcją ciasteczek? A co dla Ciebie jest ważne na szkoleniu? Co doceniasz a co zdecydowanie Ci się nie podoba?
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy