kwie.29

Po co nam szkolenia?

dodano: 29 kwietnia 2015 przez karolcia5684


 Co dają nam szkolenia?

 
Wśród osób zainteresowanych szkoleniami są osoby, które jadą na nie w konkretnym celu a są i tacy, którzy "jadą bo jadą". Jak już wspominałam szkolenie to sposób na uzupełnianie wiedzy a więc skoro już decydujesz się na wyjazd postaw sobie plan!
Jaki plan?
 
Przede wszystkim uważnie wybieraj temat szkolenia i doskonale zapoznaj się z jego planem. Jeśli dobrze przestudiujesz kolejne punkty programowe, które będą omawianie i uzmysłowisz sobie jakie masz problemy to będziesz wiedzieć o co pytać i z takiego szkolenia wyniesiesz dużo dużo więcej niż myślisz.
 
Najgorszą decyzją jest jechanie na szkolenie w ciemno - musisz wiedzieć czego oczekujesz, o co chcesz zapytać. Szkolenia to nie tylko wykład profesjonalnego trenera ale szkolenia to też rozmowy uczestników. Często zdarza się, że macie podobne problemy i podczas takich rozmów wspólnie możecie dojść do ciekawych rozwiązań. Ponadto takie dzielenie się własnym doświadczeniem, własnymi pomysłami jest dużo lepsze niż słuchanie suchych teorii.
 
Jeździsz na szkolenia? Jeśli tak to jak często? Czym się kierujesz przy wyborze kolejnych tematów szkoleniowych? Mam nadzieję, że korzystasz z usług profesjonalnych firm i każde szkolenie przynosi pozytywne efekty i zwiększa poziom Twojej wiedzy! Może się spotkamy kiedyś na szkoleniu?

photo
sss: sss Zdjęcie pochodzi z notki Po co nam szkolenia?


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy